Місячник шкільної бібліотеки-2019

Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек, щорічно з 1 по 31 жовтня проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

В цьому році були проведені такі заходи:

1. У 2019 році Україна та світова громадськість відзначає 250 річницю від Дня народження Івана Котляревського – українського письменника. З цієї нагоди учнями 9-Б класу під керівництвом бібліотекаря Гайдаш Г. П. та вчителя української літератури бойко О. І. було підготовлено літературно-музичну композицію «України вірний син». Учні пройшли життєвими та творчими шляхами Івана Петровича, а також переглянули цікаву інсценізацію п’єси «Наталка полтавка».

2. Наприкінці жовтня для учнів 6-7 класів проведено презентацію книги Гліба Кудряшова «Любове ніжна моя, не відлітай…», яка надійшла до фондів шкільної книгозбірні. Читачі відкрили для себе велику планету української пісні, яка звучала голосом незабутньої Раїси Кириченко.

3. «Книга – жива душа її автора» - під такою назвою відбувся бібліотечний урок-зустріч з нагоди презентації антології творів для дітей «Калинове гроно». На сторінках антології серед інших вміщено й твори наших земляків: Тетяни Кльокти, Світлани Дорошенко та Людмили Омельяненко. Учасницею заходу була член НСПУ Тетяна Кльокта. Учні 4-,5 та 6 класів доторкнулися до чарівного світу поезії , таїну якої намагалася відкрити гостя – співавтор презентованого витання. А п’ятикласники привітали Тетяну Михайлівну чудовим декламуванням її віршів.

Всі фото можна переглянути тут:


Галерея "Шкільна бібліотека (2019-2020 н.р.)"

Кiлькiсть переглядiв: 155

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.