НАШ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

№ п/п Прізвище, імʼя, по батькові Посада
1. Ниценко Любов Миколаївна Директор
2. Параїло Ганна Григорівна Заступник директора
3. Мотузка Валентина Петрівна Заступник директора
4. Божинська Оксана Володимирівна Заступник деректора
Кафедра словесності
5. Мищенко Алла Іванівна Учитель укр.мови й літератури
6. Бойко Олена Іванівна Учитель укр.мови й літератури
7. Олефір Ольга Анатоліївна Учитель укр.мови й літератури
8. Козаченко Світлана Миколаївна Учитель укр.мови й літератури
9. Вакуленко Любов Михайлівна Учитель зарубіжгої літератури
10. Должко Оксана Анатоліївна Учитель зарубіжгої літератури
Кафедра іноземної мови
11. Даценко Галина Володимирівна Учитель англійської мови
12. Кропивка Ірина Юріївна Учитель англійської мови
13. Слинько Інна Вікторівна Учитель англійської мови
Кафедра суспільно-історичних наук
14. Петренко Світлана Михайлівна Учитель історії і правознавства
15. Постернак Ніна Миколаївна Учитель історії
16. Ковальов Сергій Михайлович Учитель географії
17. Головатий Андрій Дмитрович Учитель географії
Кафедра фізико-математичних дисциплін та інформатики
18. Алфьоров Юрій Миколайович Учитель фізики
19. Кльоз В'ячеслав Пилипович Учитель фізики
20. Подорога Любов Іванівна Учитель математики
21. Земцова Олена Анатоліївна Учитель математики
22. Сідак Євген Іванович Учитель інформатики
Кафедра природничих дисциплін
23. Сідак Людмила Сергіївна Учитель основ здоров'я
24. Горбась Людмила Василівна Учитель хімії
25. Удовиченко Анатолій Олексійович Учитель біології
26. Шрам Інна Ігорівна Учитель біології
Кафедра фізичної культури
27. Лавро Василь Андрійович Учитель фізкультури
28. Яненко Сергій Володимирович Учитель фізкультури
Кафедра трудового та професійного навчання і естетичних дисциплін
29. Терещенко Олександр Анатолійович Учитель трудового навчання
30. Величко Сергій Вікторович Учитель виробн. навчання
31. Бедюх Валентина Борисівна Учитель образтворчого мистецтва
32. Лелеко Лариса Вікторівна Учитель музичного мистецтва
33. Шинкарьова Тетяна Валеріївна Учитель музичного мистецтва
34. Микульський Володимир Миколайович Майстер виробничого навчання
35. Сивокінь Григорій Іванович Майстер виробничого навчання
Кафедра вчителів початкових класів та вихователів
36. Пантюх Надія Василівна Учитель початкових класів
37. Понежа Валентина Іванівна Учитель початкових класів
38. Півень Людмила Володимирівна Учитель початкових класів
39. Глубока Валентина Петрівна Учитель початкових класів
40. Дахно Інна Павлівна Учитель початкових класів
41. Хорольська Наталія Григорівна Учитель початкових класів
42. Рекуненко Наталія Володимирівна Учитель початкових класів
43. Кеда Світлана Степанівна Учитель початкових класів
44. Демченко Надія Григорівна Учитель початкових класів
45. Федоренко Ганна Іванівна Вихователь інтернату
46. Педченко Яна Вікторівна Вихователь інтернату
47. Должко Оксана Анатоліївна Вихователь ГПД
48. Олійник Олена Леонідівна Вихователь ГПД
Кафедра педагогіки і психології
49. Церковна Віта Сергіївна Педагог соціальний
50. Алфьорова Людмила Миколаївна Асистент учителя, практичний психолог
51. Ангелова Валентина Володимирівна Педагог-організатор
52. Гайдаш Ганна Петрівна Бібліотекар

Філія "Власівська ЗОШ I-II ступенів"

Прізвище, ім'я, по батькові Посада
1 Чернишова Людмила Вікторівна Завідувачка філії, учитель історії
2 Бугаєнко Богдан Федорович Учитель історії, правознавства, трудового навчання, фізичної культури
3 Залужна Любов Володимирівна Учитель фізики, інформатики, основ здоров’я, мистецтва
4 Лютик Василь Михайлович Учитель географії, біології, хімії
5 Лютик Леся Михайлівна Учитель зарубіжної літератури
6 Лютик Оксана Миколаївна Учитель української мови та літератури
7 Москвич Валентина Миколаївна Учитель німецької мови
8 Рєзнічок Ніна Григорівна Учитель математики, інформатики
9 Іщенко Леся Вікторівна Учитель початкових класів
10 Хоменко Ольга Петрівна Учитель початкових класів
11 Хоменко Тетяна Іванівна Учитель початкових класів

Філія "Удовиченківська ЗОШ I-II ступенів"

Прізвище, ім'я, по батьковіПосада
1Шкицька Світлана
Василівна
Виконуюча обов'язки завідувача філії
2Удовиченко Віктор Васильович Учитель математики
3 Удовиченко Зоя Василівна Учитель зарубіжної літератури
4 Михайленко Алла Дмитрівна Учитель української мови й літератури
5 Нехода Іван Миколайович Учитель фізкультури і трудового навчання
6 Горопашна Ганна Миколаївна Учитель хімії і біології
7 Удовиченко Ольга Олександрівна Учитель англійської мови
8 Рослик Катерина Василівна Учитель початкових класів
9 Силка Ольга Петрівна Учитель початкових класів
10 Удовиченко Наталія Петрівна Учитель початкових класів
11 Одиниця Владислав Олексійович Учитель інформатики
12 Удовиченко Петро Миколайович Учитель музики
13 Удовиченко Любов Василівна Учитель фізики і математики


Філія "Зіньківська ЗОШ I ступеня"

Прізвище, ім’я, по батькові Посада
1 Подорога Любов Іванівна Завідувачка філії
2 Жмурко Валентина Іванівна Учитель укр.мови й літератури
3 Мороз Людмила Миколаївна Учитель початкових класів
4 Гриб Олена Володимирівна Учитель початкових класів
5 Визір Любов Григорівна Учитель початкових класів
6 Назаренко Олена Володимирівна Учитель англійської мови та зарубіжної літератури
7 Крайня Алла Миколаївна Учитель музичного мистецтва й трудового навчання
Кiлькiсть переглядiв: 1265

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.