Навчання - конкретний вид педагогічного процесу, в ході якого під керівництвом спеціально підготовленї особи (педагога, викладача) реалізують суспільно обумовлені завдання освіти в тісному взаємозв'язку з вихованням і розвитком особистості.

Навчальна діяльність має суспільну значущість за змістом (спрямована на засвоєння надбань культури і науки) і за формою (відповідає суспільним, виробленим нормам навчання і здійснюється у спеціальних суспільних установах), їй притаманні суб'єктність і суб'єктивність, активність, предметність, цілеспрямованість, усвідомленість, певна структура і зміст.

Оптимізація процесу навчання

Сутність її полягає у створенні найсприятливіших умов для отримання очікуваних результатів без зайвих витрат часу і фізичних зусиль. Основними критеріями оптимальності процесу навчання є результативність і якість вирішення навчально-виховних завдань, витрати часу і зусиль педагогів та учнів на їх досягнення.

Над оптимізацією навчального процесу і навчальної діяльності працюють всі педагоги нашої школи.

Підсумки участі учнів

опорного закладу

«Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Зіньківської районної ради Полтавської області»

у ІІ (районному) та ІІІ (обласному) етапах

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

у 2018-2019 н.р.

Клас Зайняте місце Прізвище переможця Учитель
ІІ етап ІІІ етап
Фізика
10-Б 1 - Хоменко Ася Алфьоров Ю.М.
11-Б 2 - Новіков Ігор Кльоз В.П.
Англійська мова
8-Б 3 - Боко Вікторія Даценко Г.В.
9-Б 3 - Черкашин Гліб Слинько І.В.
Біологія
8-Б 3 - Косяк Катерина Шрам І.І.
11-А 11-А 2 3 - - Холоша Руслана Авраменко Наталія Удовиченко А.О
Математика
8-А 2 - Дулич Руслана Корба В.Ф.
9-А 9-Б 2 1 - - Пишненко Юлія Рибалко Артем Земцова О.А.
11-Б 1 - Ярмола Роман Корба В.Ф.
Інформаційні технології
8-А 1 - Литвиненко Віталій Сідак Є.І.
9-А 3 - Кузьменко Анатолій Сідак Є.І.
10-А 3 - Кеда Дмитро Сідак Є.І.
11-Б 2 - Івченко Максим Алфьоров Ю.М.
Історія
8-Б 1 - Тесля Юлія Постернак Н.М.
10-Б 1 2 Симоненко Еліна Петренко С.М.
11-А 1 2 Саєнко Аміна Постернак Н.М.
Правознавство
10-Б 3 - Пилипенко Софія Петренко С.М.
11-А 3 - Саєнко Аміна Петренко С.М.
Трудове навчання (хлопці)
8-А 1 - Дрижирук Ілля Терещенко О.А.
9-Б 1 3 Терещенко Євгеній Терещенко О.А.

Підсумки участі учнів

опорного закладу

«Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Зіньківської районної ради Полтавської області»

у І (районному) та ІІ (обласному) етапах

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН

у 2018-2019 н.р.

Клас Зайняте місце Прізвище переможця Науковий керівник
І етап ІІ етап
Літературна творчість
10-Б 2 - Симоненко Еліна Олефір О.А.
Українська мова
9-Б 3 - Івахненко Вікторія Бойко О.І.
Українське народне мистецтво
10-Б 1 - Хоменко Ася Гайдаш Г.П.
Зоологія та ботаніка
11-А Поза конкурсом 3 Новак Анастасія Даценко Г.В.

Результати роботи колективу школи в навчальній діяльності в 2014-2015 н.р.:

1. Результати обласних олімпіад і МАН у 2014-2015 н.р.

2. Результати обласних МАН у 2015-2016 н.р.

3. Результати обласних олімпіад у 2015-2016 н.р.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.